Kalender Antwerpen
Filter op:
Maand:     Jaar:
* Oude activiteiten zijn op te vragen door een maand en jaartal te kiezen.
Juni 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Wo 2619:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Henka Waza2 ptAct
Vr 2819:00 - ???Paalstraat 285
2900 Schoten
Shodan Shiken Jiu Jitsuschool Magda De Sutter2 ptPas
Za 2912:30-14:30De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining RyuKyu kobujutsu4 ptAct

Augustus 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Zo 1109:00-11:00Anselmostraat 68
2018 Antwerpen
Provinciale Training: Talententraining Fighting System - Open vanaf 12 jaar (U14 en hoger)1 ptAct

September 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 1413:00-15:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Shodan Shiken2 ptAct
Wo 2519:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Shodan2 ptAct
Zo 2908:30-13:00Sporthal
Kwade Plas 1
2431 Veerle-Laakdal
Kadervorming: Aanvangsdag VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
29/09, 6/10, 10/11 en 17/11 2019
2 ptAct

Oktober 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct
Zo 1310:30-12:30Sportcentrum De Polder
Zandweg 2
2040 Berendrecht
Kadervorming: Toelatingsproef VTS-Initiator - verplicht voor alle kandidaten Initiator - Jurylid Thomas Thys - Inschrijven verplicht via https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2AncXqMvE3b6YRYmsfnzG4bwkZb9OivqhJBPsCkpbSclWNw/viewform?vc=0&c=0&w=1nvt
Ma 2120:00-22:00De Sporthal
Amadeus Stockmanlei 121
2640 Mortsel
Dangraadtraining Kujaku Ryu Goshin Jutsu4 ptAct
Wo 2319:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Nidan2 ptAct

November 2019
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Ma 419:00-21:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 1
2381 Weelde (Ravels)
Kadervorming: Ju-Jitsu en Recht 2 | verplicht te volgen voor kandidaten 2de dan.

Inschrijven bij Almira op almira@vjjf.be. - Docent Werner Wouters
1 ptPas
Za 914:00 - ???Vormingscentrum Provincie Antwerpen
Smekenstraat 61
2390 Malle
JEUGDSPORTWEEKEND 2019 / MALLE
van zaterdag 9 november (14u) t.e.m. maandag 11 november (14u)
nvt
Zo 1010:00-12:00Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Shodan Shiken Aikijujutsu Yoseikan2 ptPas
Za 1612:30-17:00P. Van Ostaijenlaan 2-4-6
2540 Hove
Kadervorming: VTS-opleiding Aspirant Initiator Ju-Jitsu
Informatiefolder
Inschrijven verplicht via INSCHRIJVINGSFORMULIER (online)
16/11, 23/11, 30/11 en 7/12 van 13-17 u.
nvt
Do 2119:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas
Zo 2410:00-12:30Sporthal Het Veld
Schildebaan 22b
2240 Zandhoven
Federale jeugdstage:
9e Open Sinterklaasstage van ProvCom Antwerpen.

Meer info volgt.
nvt
Wo 2719:30-21:30Sporthal 't Molenslop
Straatakkers 3
2381 Ravels
Dangraadtraining Aikijujutsu Yoseikan: Thema: Sandan2 ptAct
Za 3014:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

Februari 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 1514:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

Maart 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Za 2114:00-16:00Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Dangraadtraining Tomonokai4 ptAct

Mei 2020
DagTijdstipLocatieOmschrijvingAanType
Do 1419:30 - ???Sporthal Den Draver
Fortlaan 10
2070 Zwijndrecht
Shodan Shiken Tomonokai2 ptPas